Відзначення державних свят у Житомирі розпочали з підняття прапора. ВІДЕО
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_08/011125-1024x620.jpg)
23 Серпня 2017 • 09:35
Кіл-сть переглядів: 584
Відзначення Дня Державного Прапора України та Дня незалежності у Житомирі розпочали 23 серпня з урочистого підняття прапора на майдані імені С.П.Корольова за участю дефлімпійських чемпіонів, влади та громадськості.
У рамках відзначення державних свят сьогодні, о 21.00 на майдані імені С.П.Корольова відбудеться відкриття пам’ятника Героям Небесної Сотні за участю Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка.
Запрошує усіх жителів та гостей міста прийти у вишиванках і з державною симовлікою. Покладання квітів та лампадок програмою не передбачається.