Переможець конкурсу смт Червоне матиме ще один об’єкт для гордості – сучасну утеплену школу
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_08/59f2c8dca2f1b88ec33371e019c5f20507ec64bb-1024x576.jpg)
28 Серпня 2017 • 08:34
Кіл-сть переглядів: 780
Селище Червоне Андрушівського району Житомирської області за свою унікальну історію та архітектуру стало переможцем ІІ Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України-2017».
Незабаром за підтримки влади селище матиме ще один об’єкт для гордості – сучасну утеплену школу.
Голова Житомирської облдержадміністрації Ігор Гундич наголошує: «Селище Червоне – це приклад для об’єднаних громад області, якими потрібно бути активними, як необхідно працювати та намагатися змінити життя своїх людей на краще. Цього року Червоне розпочинає сучасну термосанацію школи, що співфінансуватиметься з ДФРР. Адже крім туристичної привабливості маємо ще й працювати над розвитком соціальних закладів та об’єктів інфраструктури».
Довідково: У конкурсі «Неймовірні села України-2017» Червоне обійшло село Яворів Івано-Франківської області на 1,2 бала. За перемогу селище отримає 75 тис. грн для закупівлі для села необхідного інвентарю та поїздку представників селища до Німеччини з метою обміну досвідом щодо розвитку державного управління та коопераційного самоврядування.