Учасники триденного семінару-тренінгу з інклюзивної освіти отримали сертифікати. ФОТО
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_08/DSC_0157 копия.jpg)
28 Серпня 2017 • 11:58
Кіл-сть переглядів: 548
У Житомирі освітяни області вчилися як ефективно впроваджувати інклюзивну освіту та по завершенні отримали сертифікати, які вручив заступник голови ОДА Ярослав Лагута.
Тренінг завершився 23 серпня.
«У триденному семінарі-тренінгу з розвитку інклюзивної освіти взяли участь близько 450 освітян та по завершенні отримали сертифікати. Школа повинна створювати умови для навчання абсолютно усіх дітей – тому навчалися, як впроваджувати інклюзивну освіту. Дякуємо Благодійному Фонду Порошенка, за ініціативи якого було проведено навчання», – зазначила начальник управління освіти та науки облдержадміністрації Лариса Шевчук.
Нагадаємо, що тренерами є учасники наставницького тренінгу «Інклюзивний простір. Практичні кроки», який проходив 14-16 серпня у Запоріжжі.