Пам’ятник Героям Небесної Сотні, – думки житомирян. ВІДЕО
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_08/pamiatnyk-1024x576.jpg)
28 Серпня 2017 • 14:44
Кіл-сть переглядів: 460
Як сприймають пам’ятний знак Героям Небесної Сотні жителі області, які проходячи через майдан ім. С.П. Корольова, зупиняються біля композиції?
Про це сьогодні, 28 серпня, ми запитали у житомирян. Які їхні думки щодо відкритого знаку?
Загалом пам’ятник представлений у вигляді об’ємного площинного триптиху та скульптури. Елементи триптиху виконані із 3 металевих листів розміром 2х8 м. Скульптура Героя, що стоїть на бетонному постаменті попереду триптиха, виготовлена із листів напівпрозорого акрилу. Пам’ятний знак виготовлено з кортенової сталі – так званого вічного металу.
Нагадаємо, що пам’ятник відкрили 23 серпня до Дня незалежності України за участю Віце-прем’єр міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадія Зубка.
За словами голови ОДА Ігоря Гундича, ця подія для Житомирської області є знаковою та важливою. “Коли ми дивимось на цей пам’ятник, то бачимо і думку автора, і архітектора, і проектанта. Це дійсно один з кращих пам’ятників Героям Небесної Сотні“, – наголосив керівник області.
Детальніше у сюжеті.