На Житомирщині у листопаді проходитиме Міжнародна Хореографічна Асамблея ім. Н. Скорульської
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_09/horeographichna-asambleya.jpg)
11 Вересня 2017 • 14:00
Кіл-сть переглядів: 387
У Житомирі проходитиме Міжнародна хореографічна асамблея імені Наталії Скорульської присвячена 130-річчю від дня народження Михайла Скорульського – українського композитора, піаніста, диригента, педагога, заслуженого діяча мистецтв України, кандидата мистецтвознавства, батька Наталії Скорульської.
У рамках заходу 3-7 листопада відбудеться Міжнародний конкурс хореографічного мистецтва ім. Н. Скорульської, Міжнародний фольклорний фестиваль ім. Н. Скорульської, Міжнародний хореографічний форум для керівників колективів, майстер-класи ведучих педагогів-хореографів з різних країн світу, перформанс у виконанні учасників Асамблеї на музику М. Скорульського, виступи гостей Асамблеї – Прем’єрів Національної Опери України імені Т. Г. Шевченка та інших гостей-учасників з різних країн світу.
Також планується показ виставки особистих речей та фото з архіву сім’ї Скорульських.
До участі запрошуються кращі хореографічні колективи України та зарубіжжя.
Заявки на участь надсилайте на електронну адресу assembly_dance@ukr.net до 10 жовтня.
Голова журі – прима-балерина Національної Опери України, Заслужена артистка України, Лауреат міжнародних конкурсів Катерина Кухар.
Довідково. Захід проходитиме за сприяння Міністерства культури України та підтримки Житомирської обласної державної адміністрації і Житомирської міської ради громадською організацією «Центр хореографічного мистецтва ім. Н. Скорульської».