За грантові кошти від ОДА клуб «Сатурн» проведе на Житомирщині військово-патріотичні заходи для молоді
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_09/czSzh9Turuk-1024x657.jpg)
11 Вересня 2017 • 14:41
Кіл-сть переглядів: 370
Дитячо-юнацький клуб «Сатурн» за грантові кошти від Житомирської ОДА закупить пневматичні гвинтівки і туристичне спорядження та проведе військово-патріотичні заходи для молоді.
Розповів про реалізацію проекту керівник громадської організації «Дитячо-юнацький військово-патріотичний клуб “Сатурн”» Ігор Єпіфанцев.
«У цьому році ми плануємо провести захід до Всеукраїнського Дня Туризму у с. Зарічани 28-29 вересня. Так ми долучимося до відзначення Дня Захисника України та проведемо відкриті змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки на честь Дня захисника України у смт Новогуйвинське. Для того, щоб молодь могла оволодівати базовими навичками військово-прикладних видів спорту, нам необхідно закупити пневматичну зброю та туристичне спорядження, адже тієї бази, яка є у нас на сьогодні, не вистачає», – зазначив Ігор Єпіфанцев.
На реалізацію проекту клубу «Сатурн» Житомирська ОДА виділила 62 тис. 827 грн.
Проект розраховано на молодь 10-17 років. Дорослі залучатимуться для проведення заходів у якості волонтерів.