На заводі «Кромберг енд Шуберт» у Житомирі запускають новий проект
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_09/DSC_1446_3008.jpg)
12 Вересня 2017 • 11:21
Кіл-сть переглядів: 1 230
На заводі «Кромберг енд Шуберт» у Житомирі запускають новий проект з виготовлення кабельних мереж до Seat Ateca, а також підвищили середню заробітну плату працівникам та планують збільшити чисельність штату на 800 людей.
Про це розповів технічний директор підприємства Славомір Качмарек під час зустрічі з колективом.
«Спочатку будуть виготовлятися тестові проводки, так звані «Dummy» з 43-го календарного тижня. Пізніше буде розпочато повноцінне виробництво трьох видів проводки: MOTORRAUM, INNENRAUM та AUTARKE Працівників для проекту будемо комбінувати – частина уже працюючих та частина нових людей. Це абсолютно новий проект, і це нові можливості для розвитку наших працівників», – коментує начальник виробництва Михайло Бруновський.
SEAT – це нова модель, яка фактично дуже схожа на Volkswagen Tiguan, і так само монтується в автомобіль на заводі в Вольфсбурзі.
«Щодо матеріальної мотивації – наша ціль стати одним із кращих платників і найкращим підприємством у Житомирі. Керівництво компанії реагує на зміни, які торкаються нашого життя, зокрема, рівень оплати праці. Ми йдемо поступово до цього. І 1 вересня – є одним із етапів, коли ми підвищили в цілому по компанії заробітні плати на 20%. Наша ціль, за умови відпрацювання повного місяця та за умови виконання плану на 100%, вийти на рівень 10 тис. грн з податками, і 8 тис грн на руки», – розповів керівник відділу управління персоналом Максим Козирєв.
На підприємстві переконані, саме у командній роботі людей, які відповідально ставляться до своєї справи і постійно розвиваються, полягає міць компанії «Кромберг і Шуберт».
Набір нових працівників уже відкритий. На «Кромберг енд Шуберт» наголошують, щоб стати успішним, тут не важливий попередній досвід чи освіта кандидата, адже кожен, хто приєднується до команди, проходить тритижневе навчання.