Більше 53 млн грн компенсації отримають родини області за економію газу та світла
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_09/subsidiya.jpg)
13 Вересня 2017 • 07:44
Кіл-сть переглядів: 326
81 тис. 896 родин області отримають відшкодування за енергоощадне використання електро- та газопостачання на загальну суму – 53 млн 135,9 тис. грн.
Про це повідомляє департамент праці та соціального захисту Житомирської облдержадміністрації.
Домогосподарства-отримувачі субсидії отримають зекономлені кошти за енергоефективність: за газопостачання на загальну суму 53 млн 54,1 тис. грн, та за електроенергію, яка використовується для опалення – 81,8 тис. грн.
На Житомирщині отримують субсидію 236,3 тис. домогосподарств.
З 1 травня 2017 року в Україні діє оновлена програма житлових субсидій. На основі змін, у травні-червні органи соціального захисту населення проводять перепризначення субсидій на наступний рік та розраховують її розміри на літній період, а з жовтня – на новий опалювальний сезон. Повторно подавати документи на оформлення допомоги необхідно лише тим, хто орендує житло та у кого відбулися зміни у складі сім’ї. Для решти субсидіантів перерахунок проведуть автоматично, без повторного звернення.
Родинам, які планують скористатися програмою житлових субсидії вперше, необхідно подати заяву до місцевого управління соціального захисту населення.