12 будинків за 2 дні відновили бригади робітників у Бердичівському районі
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_10/IMG-41e5352436cb711eb86506577a11063f-V-1024x768.jpg)
30 Вересня 2017 • 08:07
Кіл-сть переглядів: 467
За 2 дні роботи у Бердичівському районі бригади робітників відновили вже 12 дахів будинків. Продовжують працювати і сьогодні.
Про це повідомляє директор департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Юрій Прокопець.
«Вдалося відновити вже 5 будинків у Гришківцях, 4 – у Скраглівці та 3 – у Бердичеві. Сьогодні тут працює 6 бригад, замінюємо шифер на дахах будинків одиноких літніх людей», – зазначає він.
За словами Юрія Прокопця, продовжують допомагати матеріалами інші райони області. Відтак, ще надали допомогу Новоград-Волинський район – 200 листів шиферу та цвяхи, Радомишльський – 150 листів і 3 ящики цвяхів, Пулинський і Коростенський райони – по 110 листів шиферу, Попільнянський – 130 листів шиферу. Ці матеріали розподіляють багатодітним родинам, особам з інвалідністю та учасникам АТО.