Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

У Житомирі проходить медична конференція за участю науковців з Польщі та Словаччини

19 Жовтня 2017 • 09:48

Кіл-сть переглядів: 536

Більше 300 учасників із медичних закладів Житомирщини беруть участь у Науково-практичній конференції з міжнародною участю «Вища освіта в медсестринстві: проблеми та перспективи». Гості конференції – науковці з Польщі та Словаччини.

 

Захід проходить сьогодні, 19 жовтня, у КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства».

 

Відкриваючи конференцію, начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Микола Суслик привітав зареєстрованих учасників та міжнародних гостей: «Радий бачити у цьому залі більше 300 зареєстрованих учасників конференції з різних медичних закладів області. А також гостей з Польщі та Словаччини. В області фахівці активно працюють над проектами реформування медичної галузі, сприяння у розвитку первинної ланки надання медичної допомоги. Сподіваюсь, що сьогодні науково-практична конференція теж внесе корективи на перспективу розвитку, аби сфера охорони здоров’я працювала на людей якісно та доступно».

 

Участь в конференції взяла директор ДУ «Центральний методичний кабінет підготовки молодших спеціалістів МОЗ України» Тетяна Чернишенко.

 

«Дуже важливо, щоб в Україні розвивалась ступенева медсестринська освіта, щоб здійснювалась якісна підготовка медичних сестер та збільшувалась кількість дипломованих фахівців у цій галузі. Я впевнена, що із реформування медицини у нас все вийде. І сьогоднішня конференція стане ще одним кроком для поліпшення медсестринської освіти в Україні», – наголосила Тетяна Чернишенко.

 

Під час конференції учасники обговорять питання розвитку ступеневої медсестринської освіти, результати наукових досліджень у медсестринстві, розробки новітніх підходів до створення якісно нового рівня надання медсестринської допомоги, питання реформування медсестринства у системі охорони здоров’я України.

 

Нагадаємо, що Микола Суслик розповів про те, як на Житомирщині працюватиме принцип «гроші йдуть за пацієнтом», а в процесі реформування основним завданням госпітальної ради є створення 5-річного плану розвитку округу.

Версія для друку