Представники районів, ОТГ та міст мають подати проекти ДФРР до 15 грудня
05 Грудня 2017 • 15:39
Кіл-сть переглядів: 482
До 15 грудня 2017 року Житомирська ОДА проводить відбір інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку в Житомирській області у 2018 році.
Станом на 5 грудня місцеві і центральні органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування Житомирщини вже розмістили на офіційному веб-сайті Мінрегіону 77 проектів регіонального розвитку.
Інвестиційні програми і проекти, які подаються на конкурс, мають відповідати одній з таких вимог:
- відповідність пріоритетам, визначеним у Державній стратегії регіонального розвитку, Стратегії розвитку Житомирської області на 2020 рік у плані заходів з їх реалізації на період 2018-2020 роки;
- впровадження інвестиційних програм і проектів як проектів співробітництва територіальних громад;
- підтримка добровільно об’єднаних територіальних громад.
Основними умовами відбору інвестиційних програм і проектів є їх відповідність вищевказаним вимогам, а також таким критеріям:
- для інвестиційних програм і проектів, які передбачають будівництво, – наявність затвердженої в установленому законодавством порядку проектної документації;
- календарний план реалізації становить від одного до трьох років;
- співфінансування з місцевих бюджетів на рівні 10 відсотків;
- спроможність суб’єктів, на фінансування об’єктів яких залучаються кошти державного фонду регіонального розвитку, забезпечувати подальше власне фінансування або їх утримання за рахунок коштів місцевих бюджетів.
З формою та необхідним переліком документів можна ознайомитися ТУТ.
Прийом документів для участі у конкурсному відборі проводить департамент містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства облдержадміністрації за адресою: 10014, Житомир, майдан ім. С.П. Корольова, 12, к.608, 608а.
Контактні телефони: (0412) 47-43-82, 47-43-86, e-mail: ODAGUba@meta.ua.
До переліку завдань проектів додалися 2 напрями – модернізація системи екстреної (швидкої) медичної допомоги, використання відновлювальних джерел енергетики та розвиток і збереження існуючої мережі закладів культури.
З повним переліком можна ознайомитись ТУТ. Інвестиційні програми і проекти, що передбачають здійснення заходів з енергозбереження будинків і споруд, повинні бути розроблені відповідно до державних будівельних норм та стандартів та забезпечувати комплексний підхід та максимальну енергоефективність від їх реалізації.
Інформація про інвестиційні програми і проекти регіонального розвитку, що подана заявником регіональній комісії, оприлюднюється ним на відповідній сторінці офіційного веб-сайту Мінрегіону (htpp://dfrr.minregion.gov.ua) до початку проведення оцінки та відбору.