Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Вже у січні вчителі Житомирщини отримають на 25% більшу зарплату

16 Січня 2018 • 07:13

Кіл-сть переглядів: 613

З 1 січня 2018 року вчителі загальноосвітніх шкіл Житомирщини отримуватимуть зарплату на 25 % більшу. Підвищення заробітної плати педагогічним працівникам фінансуватиметься за рахунок видатків освітньої субвенції.

 

Про це повідомляє управління освіти і науки ОДА.

 

«Вчителі загальноосвітніх шкіл області з 1 січня 2018 року отримуватимуть заробітну плату на 25% більшу, аніж минулого року. Відповідні кошти на це передбачені в межах освітньої субвенції. Підвищення заробітної плати також відбудеться для педагогічних працівників професійно-технічної освіти та коледжів у частині забезпечення видатків на здобуття повної загальної середньої освіти. Для всіх інших педагогічних працівників – директорів, заступників, майстрів у коледжах та ПТНЗ, які фінансуються за рахунок коштів обласного бюджету, підвищення заплановано з 1 вересня 2018  року», – йдеться у повідомленні управління.

 

Крім цього, на даний час в обласному бюджеті враховані видатки на виплату надбавки за престижність праці педагогічним працівникам у розмірі 20% ставки заробітної плати.

 

За підрахунками Міністерства освіти і науки України, очікувана середня зарплата шкільного вчителя у січні 2018 року має скласти 7 тис. 600 гривень.

 

Нещодавно на засіданні Уряду прийнято 2 постанови, які врегульовують збільшення заробітних плат для вчителів. Зокрема, збільшено граничний розмір надбавки для вчителів – від 20% до 30%. Нижня межа такої надбавки – не менш як 5%.

 

Не менше 20% надбавки отримуватимуть:

 

  • учителі шкіл, в яких навчання в початкових класах здійснюється за стандартами Нової української школи;
  • вчителі української мови і літератури шкіл з навчанням мовами національних меншин.

 

З 1 вересня 2018 року збільшення зарплати обов‘язково має бути поширено не лише на педагогів, що отримують зарплату за кошти державного бюджету, а й усіх педагогів, зокрема тих, що отримують зарплату з місцевих бюджетів – вихователі дитсадків, майстри у професійно-технічних навчальних закладах та інші.

Версія для друку