З 1 вересня 2018 року на Житомирщині запрацює спортивне відділення на базі ліцею для обдарованих дітей
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2018_03/c1572c59821062c96d0fc33ad32a2983_XL.jpg)
03 Березня 2018 • 12:21
Кіл-сть переглядів: 355
З 1 вересня 2018 року на базі ліцею для обдарованих дітей на Житомирщині запрацює спортивне відділення.
Про це зазначив голова ОДА Ігор Гундич 26 лютого під час звітної прес-конференції.
«Плануємо, що з 1 вересня 2018 року ми наберемо перші класи у спортивне відділення на базі ліцею для обдарованих дітей. Можна про спорт багато говорити, але якщо в нього не вкладати коштів, не виховувати змалку спортсменів, то зрозуміло, що на результати на фоні України і світу важко сподіватися», – зазначив Ігор Гундич.
Нагадаємо, у 2018 році на Житомирщині планується відкрити як мінімум 20 футбольних полів, здійснити реконструкцію спортивних об’єктів у Радомищлі та Овручі і провести перший матч на стадіоні «Полісся».