Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Містобудівний кадастр Житомирської області створений і доповнюється новими даними – Ігор Гундич

17 Березня 2018 • 13:23

Кіл-сть переглядів: 467

Упродовж минулих 2 років у Житомирській області створювали містобудівний геокадастр. Для цього закупили спеціальну техніку й відсканували паперові документи. Наразі база даних кадастру постійно поповнюється.

 

На цьому наголосив голова Житомирської ОДА Ігор Гундич під час брифінгу ЗМІ сьогодні, 17 березня, у рамках проведення стратегічної сесії зі створення та ведення містобудівного кадастру за участю Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка.

 

Керівник області зазначив, що проблем з плануванням територій у Житомирській області немає.

 

«Головне – це бажання працювати в цьому напрямку і робити це правильно. За останні 2 роки з обласного бюджету ми виділили 1 млн грн. За ці кошти ми створили містобудівний геокадастр області, закупили техніку й відсканували всі документи, які були в паперовому вигляді, і всі ці дані внесли в електронну базу даних. На попередній сесії ми затвердили генеральний план області. Тепер нам потрібно активно працювати й поповнювати базу даних», – підкреслив Ігор Гундич.

 

За словами Віце-прем’єр-міністра Геннадія Зубка, створення містобудівного кадастру – це ще один крок до розвитку інвестиційного та конкурентного середовищ, залучення додаткових коштів до бюджетів.

 

«Житомирська область затвердила містобудівний кадастр у 2018 році. Фактично це генеральний план області, який показує не тільки розміщення всіх об’єктів, а людського ресурсу, які живуть на цих територіях. Дуже важливим є поєднання інтересів державного та місцевого рівнів для того, що спільно будувати інвестиційну привабливість та розвиток інфраструктури регіонів та України. До цього процесу ми залучили найкращих експертів та міжнародних партнерів, які дозволять розробляти плани не тільки на рівні держави й регіону, а й на рівні міст і об’єднаних громад. Це допоможе інвесторам побачити карту України як карту можливостей», – зазначив Геннадій Зубко.

 

Під час стратегічної сесії учасники ознайомились із системою створення містобудівного кадастру  на державному та регіональному рівнях, запровадження кадастру на рівні ОТГ, обговорили проблеми, які виникають під час створення містобудівного кадастру. Також представники міст Житомир, Чернівці, Вінниця, Полтава презентували Програми розбудови містобудівних кадастрів.

 

Нагадаємо, під час засідання Геннадій Зубко зазначив, що створення містобудівного кадастру України має завершитися до 2021 року.

 

Версія для друку