Ігор Гундич призначив радником з питань доріг Валерія Повара
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2018_04/14_03_12_altcom_popovicha_181_650x410.jpg)
12 Квітня 2018 • 07:01
Кіл-сть переглядів: 598
Голова Житомирської облдержадміністрації Ігор Гундич призначив радником Валерія Повара.
Відповідне розпорядження Ігор Гундич підписав вчора, 11 квітня.
«Призначити Повара Валерія Павловича на посаду радника голови Житомирської обласної державної адміністрації з 12 квітня 2018 року», – йдеться у документі.
Валерій Повар буде радити у питаннях утримання, ремонту та будівництва доріг.
«У 2018 році обласній адміністрації передали майже 7 тисяч кілометрів місцевих доріг разом з фінансуванням. Разом з державними дорогами, сума на утримання, експлуатацію та ремонт доріг складає близько 1,5 млрд грн. Валерій Повар має хороший досвід у цій сфері», – зазначив голова ОДА.
Довідково:
Повар Валерій Павлович народився 9 жовтня 1962 року.
У 1982 році закінчив Житомирський автошляховий технікум за спеціальністю «Будівництво і експлуатація автошляхів».
Працював у філії «Олевський райавтодор» та Олевському «Шляхо-будівельному управлінні-42». З липня 2016 року до жовтня 2017 року працював директором ДП «Житомирський облавтодор».