“Гаряча лінія” з питань молодіжної політики та спорту в області
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2018_04/14013585504293_1509352511_469x309_3_0.jpg)
14 Травня 2018 • 07:58
Кіл-сть переглядів: 217
В управлінні національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації завтра, 15 травня, буде працювати «пряма телефонна лінія».
Відповідати на запитання та надавати консультації з питань національно-патріотичного виховання, молодіжної політики та спорту буде начальник управління Світлана Миколаївна Гресь.
Телефонуйте за номером (0412) 47-44-36.
«Гаряча лінія» працюватиме з 9.00 год. до 13.00 год.