На Житомирщині учні спортивного відділення займатимуться футболом, волейболом і боротьбою
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2018_06/c1572c59821062c96d0fc33ad32a2983_XL.jpg)
25 Червня 2018 • 14:10
Кіл-сть переглядів: 247
1 вересня у Житомирському обласному ліцеї-інтернаті для обдарованих дітей вперше розпочнеться навчання на спортивному відділенні. Учні навчатимуться за 3 напрямками – футбол, волейбол та боротьба.
Про це повідомляють у ліцеї.
31 учень навчатиметься у 8 та 9 класах з поглибленим вивченням фізичної культури. Юні спортсмени будуть проходити навчальну програму для отримання загальної освіти, а також з ними займатимуться вчителі фізкультури та тренери.
Діти з районів забезпечуватимуться проживанням та харчуванням.
Нагадаємо, спортивне відділення відкривається за ініціативи голови ОДА Ігоря Гундича.