У Високівській громаді на Житомирщині 3 дні триватиме фестиваль електронної музики
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2018_07/35529183_253846248510200_3561293006743011328_n.jpg)
03 Липня 2018 • 09:26
Кіл-сть переглядів: 514
У Високівській громаді Черняхівського району 3 дні триватиме масштабний фестиваль електронної музики.
Про це повідомляє голова Високівської ОТГ Микола Бардук.
«Фестиваль електронної музики проходитиме у селі Високе 3 дні, з 20 по 22 липня. Буде масштабно, цікаво, запрошуємо усіх бажаючих. Ціна квитка на всі 3 дні дуже символічна – 50 гривень», – зазначає Микола Бардук.
Фестиваль електронної музики «Puls Fest 2018» відбудеться 20-22 липня за участю українських ді-джеїв. Діятиме дві сцени: на одній виступатимуть ді-джеї, на другій – виконавці різних стилів та жанрів.
На гостей фестивалю чекає політ на повітряній кулі, катання на байдарках, велике наметове містечко, фуд-корт, флешмоби та різноманітні змагання.
Вхід для власників байків та BMW – безкоштовний. Під час фестивалю будуть обрані переможці серед авто у категоріях «Найкращий тюнінг» та «Найбільш унікальне авто».
Нагадаємо, у Житомирі відбувся Чемпіонату України з автозвуку та тюнінгу ЕММА-2018.