Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Добірка весняних можливостей для громадськості

12 Квітня 2019 • 16:38

Кіл-сть переглядів: 149

Академія лідерства для розвитку

 

Академія лідерства для розвитку є навчальною програмою для представників виконавчої влади і спрямована на підготовку державних службовців та керівників бізнес-сектора з країн, що розвиваються, щоб допомогти приватному сектору бути конструктивною силою для економічного зростання та розвитку.

 

Коли? – 20-24 травня. Де? – Київ-Львів.

 

Викладачі програми: Д-р Френсіс Фукуяма, д-р Мері Е. Хільдербренд.

 

Детальна інформація про подію: https://bit.ly/2Ic30XQ

 

Зацікавлені кандидати повинні заповнити аплікаційну форму за цим посиланям: https://bit.ly/2D8113F

 

Кінцевий термін подачі заявки: 30 квітня, 2019 р.

 

Програма стажування в Інформаційно-дослідницькому центрі при Верховній Раді України

 

Головною метою Програми USAID РАДА є сприяння становленню підзвітного, відповідального і демократичного представницького органу – Парламенту України.  Стажування орієнтоване на молодь, яка щойно почала, чи хоче почати займатись аналітичною діяльністю

 

Учасники, які успішно пройдуть стажування, отримають сертифікати Програми USAID РАДА, а їх успішні роботи будуть опубліковані на сторінці Інформаційно-дослідницького центру на веб-сайті Верховної Ради України (http://euinfocenter.rada.gov.ua/).

 

Тривалість стажування: червень – грудень 2019 року.

 

Для участі у програмі слід подати наступні документи:

 

  1. Резюме, розміром не більше двох сторінок формату А4.
  2. Мотиваційного листа до участі у програмі розміром не більше однієї сторінки формату А4.
  3. Творче завдання: написати есе на тему «Якою має бути дослідницька служба Верховної Ради України (завдання, організація роботи, головні продукти та послуги)». Обсяг документу – до 18 тис. знаків (з пробілами).

 

Документи слід надсилати електронною поштою на адресу lgultay@radaprogram.org з темою листа «Стажування в ІДЦ».

 

Дедлайн подачі заявки на участь у програмі – 30 квітня 2019 року.

 

Відібрані учасники отримають персональне запрошення на участь у програмі до 10 травня 2019 року. Початок навчання – з 20 травня 2019 року (точний час, місце та інші логістичні деталі буде повідомлено відібраним учасникам до 10 травня 2019 року).

 

Національний конкурс творчих робіт (есе) «Шлях становлення української державності» до Дня Незалежності України

 

Національний конкурс творчих робіт (есе) «Шлях становлення української державності» до Дня Незалежності України проводиться Інститутом політико-правових та релігійних досліджень за підтримки Координаційної ради молодих юристів України при Міністерстві юстиції України.

 

Метою Конкурсу є підтримка обдарованої молоді; підвищення рівня обізнаності молоді про історію становлення України, як незалежної європейської держави, створення умов для творчого зростання обдарованої молоді.

 

До участі у Конкурсі запрошуються: учні, члени Малої академії наук України, студенти заклади вищої освіти, аспіранти закладів вищої освіти та наукових установ України.

 

Конкурс проходить з 08.04.2019 по 24.08.2019.

 

Прийом конкурсних робіт забезпечується з 08.04.2019 по 31.07.2019.

 

Оцінювання конкурсних робіт експертною радою – до 20.08.2019.

 

Оголошення переможців – 23 серпня 2019 року.

 

Конкурсні роботи разом з заявкою направляються на е-адресу Інституту політико-правових та релігійних досліджень (e-mail: institute2014@ukr.net), вказавши у темі повідомлення «На Конкурс».

 

Додаткова інформація: www.facebook.com/institute2015.

 

Представництво ЄС оголошує набір на EU STUDY DAYS 2019

 

Представництво Європейського Союзу в Україні у співпраці з Українським освітнім центром реформ оголошують набір учасників на сесії EU Study Days in Ukraine, які відбудуться у 2019 роцІ.

 

30 сесія: 6–9 червня у Сєвєродонецьку. До участі у сесіях Єврошколи запрошуються учасники з усіх регіонів України. Пріоритет буде надаватися студентам та випускникам, що здобули (або здобувають) освіту за спеціальностями: міжнародні відносини, європейські студії, право, політологія, економіка, фінанси, бізнес, соціологія, журналістика, історія, культурологія, філософія та філологія.

 

Для подання заявки на участь в EU Study Days потрібно вибрати сесію, у якій би хотіли взяти участь та заповнити відповідну анкету. На 30 сесію: http://bit.ly/EUStudyDays_Severodonetsk (дедлайн – 19 травня, 23:00)

 

Участь у Єврошколі є безкоштовною для відібраних студентів. Організатори оплачують проїзд, проживання та харчування учасників з інших міст.

 

Робочі мови Єврошколи – українська та англійська. Знання англійської мови (вміння говорити та читати англійською, а також розуміти усне мовлення) є обов’язковим для участі.

 

Контактна особа: Ірина Мовчан, Директор Українського освітнього центру реформ, imovchan@cure.org.ua Координаційна група проекту: eustudydays@gmail.com, 097 321 47 30.

 

Британська Рада приймає заявки від ВНЗ на гранти в сфері креативної економіки

 

Британська Рада відкрила другий раунд прийому заявок в рамках програми Creative Spark, що виділятиме гранти до 40 тис фунтів на розвиток підприємницьких навичок у студентів та підприємців-початківців в Україні.

 

На конкурс приймаються заявки від українських університетів у партнерстві з вищими навчальними закладами Великої Британії.

 

Дедлайн подачі заявок в рамках відкритого конкурсу на отримання гранту – 12 травня 2019 року.

 

Мета програми Creative Spark – розвиток креативної економіки через навчання та підтримку студентів, випускників університетів та молодих підприємців. Програма фокусується на трьох елементах – формуванні партнерств між університетами та інституціями сектору креативних індустрій,  різноманітних навчальних активностях та подіях з розвитку підприємницьких навичок, онлайн-курсах англійської для підприємців.

 

У 2019 році програма профінансує ще 12 партнерств у 7 країнах.

 

Додаткова інформація про гранти, аплікаційна форма та рекомендації щодо подання заявки містяться за посиланням http://www.britishcouncil.org.ua/programmes/education/creative-spark/fund.

 

Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2019 році

 

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оголосило початок конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2019 році для органів місцевого самоврядування всіх рівнів. Конкурс організовується у співпраці з Програмою Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні».

 

Для участі у конкурсі потрібно заповнити заявку і надіслати її до 9 серпня 2019 року електронною поштою на адресу best.practice.ukraine@coe.int.

 

Деталі – http://www.slg-coe.org.ua/p16571/?fbclid=IwAR2koaX8wb8UD4S6W3jdQQJ_HHNDCxnHjlFhp0Xe5JCrK-cDWmE873sXiaM

 

Додаткову інформацію з усіх питань Конкурсу можна отримати за тел.: 044 590 47 76 та 044 303 99 16 (внутрішні – 114; 156).

 

Нові можливості для участі у «Горизонт 2020»

 

Дослідники, вчені, підприємці та особи, відповідальні за ухвалення рішень, з п’яти країн Східного партнерства (Білорусі, Вірменії, Грузії, Республіки Молдови та України) мають можливість подати заявку на участь в останньому турі конкурсу «Гранти для налагодження співпраці» на так званих Brokarage events (зустрічах, які збирають бізнесові та інші організації, які шукають партнерів для розвитку власних проектів) або Підготовчих зустрічах (Preparatory Meetings).

 

Кінцевий термін подання заявок – 30 травня 2019 року.

 

Деталі – https://www.eap-plus.eu/object/call/240.

 

SHKALA збирає кейси з комунікацій для соціальних змін

 

SHKALA збирає кейси з комунікацій для соціальних змін, щоб представити найкращі з них на Форумі.

 

Проект ЄС для розвитку громадянського суспільства в Україні, ЮНІСЕФ в Україні та MMR проводять SHKALA — Форум з комунікацій для соціальних та поведінкових змін, який відбудеться 30-31 травня у Києві, — і шукають успішні практики.

 

Якщо ви розробили ефективне комунікаційне рішення чи кампанію протягом останніх трьох років, заповнюйте форму https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfJjRwGFMjj71EVo5FdxOO–1-H227diVWIn912zS1wSNdSIA/viewform, щоб поділитися своїм досвідом на Форумі.

 

Найкращі приклади будуть висвітлені на mmr.ua, а топ-10 організацій зможуть презентувати свої кейси на Форумі.

 

Дедлайн подачі кейсів – 10 травня.

Версія для друку