Оголошено конкурс із відбору інвестиційних програм та проектів, що можуть реалізуватись за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2020 році
22 Січня 2020 • 17:45
Кіл-сть переглядів: 390
Регіональна комісія з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку оголошує конкурс із відбору інвестиційних програм та проектів, що можуть реалізуватись за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2020 році.
Відбір проектів здійснюється у відповідності до Закону України «Про засади державної регіональної політики», положень ст. 241 Бюджетного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 18.03.2015 року № 196 (із змінами) «Деякі питання державного фонду регіонального розвитку», наказу Мінрегіону України від 24.04.2015 року № 80 (зі змінами) «Питання підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку».
Заявниками проектів є місцеві і центральні органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування, агенція регіонального розвитку.
Основними умовами відбору є:
– для проектів будівництва (нове будівництво, реконструкція, реставрація, капітальний ремонт, технічне переоснащення) – наявність затвердженої в установленому законодавством порядку проектної документації;
– календарний план реалізації становить від одного до трьох років;
– співфінансування з місцевих бюджетів на рівні 10 відсотків;
– спроможність суб’єктів, на фінансування об’єктів яких залучаються кошти державного фонду регіонального розвитку, забезпечувати подальше власне фінансування або їх утримання за рахунок коштів місцевих бюджетів;
– загальна кошторисна вартість проектів будівництва (нове будівництво, реконструкція, реставрація, капітальний ремонт) понад 5000,0 тис. гривень, а для інших проектів – понад 1000,0 тис. гривень.
Перелік завдань, на інвестиційні програми і проекти регіонального розвитку, що включені до Плану заходів з реалізації Стратегії регіонального розвитку Житомирської області на 2018-2020 роки, викладено у додатку 1 до оголошення.
Перелік документів, які подаються регіональній комісії для участі у конкурсному відборі викладено у додатку 2.
Форма інвестиційної програми і проекту регіонального розвитку, що може реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у додатку 3.
Документи приймаються Департаментом регіонального розвитку облдержадміністрації за адресою:
10014, Житомир, майдан ім. С.П. Корольова, 12, к.608, 608а
Контактні телефони: (0412) 47-43-82, 47-43-86, 47-44-54
Електронна адреса: odaguba@meta.ua
Строк подання пропозицій – до 14 лютого 2020 року
Інформація про інвестиційні програми і проєкти регіонального розвитку, що подана заявником регіональній комісії, оприлюднюється ним на відповідній сторінці офіційного веб-сайту Мінрегіону (htpp://dfrr.minregion.gov.ua) до початку проведення оцінки.
Додаток 1
ПЕРЕЛІК завдань,
визначених Стратегією розвитку Житомирської області на період до 2020 року, на реалізацію яких подаються інвестиційні програми та проекти, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2020 році.
1.1.1. Створення умов для залучення інвестицій та збільшення обсягів експорту продукції
6.14. Розбудова мережі дошкільних навчальних закладів, підвищення рівня охоплення дітей відповідного віку дошкільною освітою
6.33. Створення спортивної інфраструктури для занять фізичною культурою і спортом
Додаток 2
ПЕРЕЛІК документів,
які подаються регіональній комісії для участі у конкурсному відборі інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку
1. Реєстраційна картка програми і проекту регіонального розвитку за встановленою формою відповідно до наказу Мінрегіону України від 24.04.2015 № 80 (у редакції наказу Мінрегіону від 08.10.2019).
2. Для інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, які передбачають будівництво (нове будівництво, реконструкцію, реставрацію, капітальний ремонт, технічне переоснащення):
– копія звіту за результатами експертизи проектів будівництва;
– копія затвердженого зведеного кошторисного розрахунку;
– копія акту (наказу, розпорядження, рішення) про затвердження проектної документації (відповідно до Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 травня 2011 року № 560);
– документи щодо:
форми власності;
класу наслідків (відповідальності) об’єкта будівництва;
залишкової вартості об’єкта будівництва станом на 01.01.2020 (на початок бюджетного року).
3. Для проектів, які впроваджуються як проекти співробітництва територіальних громад – копії договорів про співробітництво відповідно до Закону України «Про співробітництво територіальних громад».
4. Для проектів, які впроваджуються як підтримка добровільно об’єднаних територіальних громад – копії рішень про утворення об’єднаної територіальної громади відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад».
та про погодження таких проектів Міністерством молоді та спорту України.
6. Рішення місцевого остановленому порядку.
Згідно з пунктом 6–1 порядку використання коштів ДФРР, затвердженого постановою КМУ від 18 березня 2015 року №196, замовники будівництва забезпечують під час розроблення проектної документації для реалізації інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що пов’язані з будівництвом, обов’язкове врахування потреб осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.
Інвестиційні програми і проекти, що передбачають здійснення заходів з енергозбереження будинків і споруд, повинні бути розроблені відповідно до державних будівельних норм та стандартів та забезпечувати комплексний підхід та максимальну енергоефективність від їх реалізації та мати у складі проектної документації ПАСПОРТ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ
Додаток 3