Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

До уваги представників ІГС! Розпочато розробку проєкту нової Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні.

24 Липня 2020 • 08:41

Кіл-сть переглядів: 194

23 липня в режимі онлайн відбулося перше засідання робочої групи з підготовки проєкту нової Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні. 

 

Засідання проходило відкрито – до обговорення долучилися як члени робочої групи, так і заінтересовані представники громадськості.

 

Як підкреслив Державний секретар Кабінету Міністрів України Олександр Ярема, Уряд розроблятиме нову Стратегію максимально відкрито – крім членів робочої групи у цьому процесі зможуть взяти участь усі заінтересовані представники інститутів громадянського суспільства. І те, що до першого засідання робочої групи долучилася значна кількість таких представників засвідчує, що робота буде плідною та враховуватиме думку широкого кола громадськості.

 

Під час засідання учасники обговорили структуру нової Стратегії та попередньо визначилися з основними напрямами її реалізації. Так, більшість членів робочої групи погодили на даному етапі можливість залишити (з можливими редакційними уточненнями) основні стратегічні напрями, які були передбачені у попередній Стратегії, чинність якої спливає цього року:

 

– створення сприятливих умов для формування та інституційного розвитку організацій громадянського суспільства;- забезпечення ефективних процедур участі громадськості під час формування та реалізації державної, регіональної політики, вирішення питань місцевого значення;

 

– стимулювання участі організацій громадянського суспільства в соціально-економічному розвитку України;

 

– створення сприятливих умов для міжсекторальної співпраці.

 

Члени робочої групи розподілилися на 5 підгруп. Також було обрано співкоординаторів цих підгруп від громадськості:

 

– підгрупа з питань створення сприятливих умов для формування та інституційного розвитку організацій громадянського суспільства – Максим Лациба;

 

– підгрупа з питань забезпечення ефективних процедур участі громадськості під час формування та реалізації державної, регіональної політики, вирішення питань місцевого значення – Олексій Орловський;

 

– підгрупа з питань стимулювання участі організацій громадянського суспільства в соціально-економічному розвитку України – Олександр Вінніков;

 

– підгрупа з питань створення сприятливих умов для міжсекторальної співпраці – Поліна Нюхіна;

 

– підгрупа щодо механізмів реалізації Стратегії, моніторингу та оцінки її реалізації – Андрій Крупник.

 

Представники інститутів громадянського суспільства, експерти зможуть долучитися до роботи будь-якої підгрупи, заповнивши відповідну ФОРМУ.

 

Версія для друку