До 30-річчя Незалежності України в Житомирі з’явиться святковий мурал, — Житомирська ОДА. ВІДЕО
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/2021/08/photo_2021-08-19_16-43-49-1024x768-1-1024x768.jpg)
19 Серпня 2021 • 16:55
Кіл-сть переглядів: 379
Мурал розміром 8 м на 12 м з’явиться на стіні ліцею №25 у м. Житомирі з нагоди святкування 30-річчя Незалежності України. В основу майбутнього муралу лягла «квітка Незалежності», яка виконана із символів Житомирської області, та гасло святкування Дня Незалежності «Ти у мене єдина». Квітку в руках тримає дівчина, яка уособлює Україну.
Виконує проєкт житомирський аерограф Дмитро Краб у власному унікальному стилі. Загалом роботи з нанесення муралу на стіну будуть тривати до 24 серпня.
Також проєктом передбачено застосування до муралу мобільного додатка «AR murals», в якому роботи митців постають у доповненій реальності та починають рухатися.
Замовник проєкту — Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Житомирської ОДА (за підтримки облдержадміністрації та меценатів із Житомирської області).
Нагадаємо, що з нагоди відзначення Дня Державного Прапора та 30-річчя Незалежності України у Житомирі відбудеться низка урочистих заходів.
Довідково. Аерографія (графічна задувка) — техніка нанесення малюнка на поверхню за допомогою аерографа (повітряного пера). Вперше це мистецтво виникло в кінці 19 століття.
Аерографія відрізняється від інших методик та технік малювання, повітряним розпилом фарби, яке утворює полотно фарби з неймовірно плавними межами-практично як бачить наше око світ навкруги.