Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

#ЗдороваНація: спортсмени Житомирщини вибороли низку нагород на чемпіонаті України з сучасного п’ятиборства

13 Лютого 2023 • 14:02

Кіл-сть переглядів: 325

Про це повідомляє Управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОВА.

Так, у м. Львові триває зимовий чемпіонат України з сучасного п’ятиборства, на якому спортсмени Житомирщини здобули гарний результат.

За підсумками трьох змагальних днів спортсмени відділення сучасного п’ятиборства ЖДЮСШ “Авангард” Житомирської обласної ради здобули наступні нагороди:

Данило Сич – чемпіон України серед юнаків у категорії U19;

команда юнаків у складі Данила Сича, Владислава Тищенка та Володимира Головецького посіла перше місце у командному заліку;

команда юніорів у складі Данила Сича, Іллі Ковальова та Владислава Тищенка – 3 місце;

Валерія Бебешко виборола срібну медаль серед дівчат U19 та 3 місце – в категорії юніорки;

команда дівчат у складі Валерії Бебешко, Євгенії Бігули та Ольги Ковальової здобули 2 та 3 місце відповідно серед дівчат та юніорок.

Житомирська ОВА вітає переможців та призерів турніру!

Нагадуємо, що у Житомирі відбувся чемпіонат області з голболу серед спортсменів із порушеннями зору.