Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

#БезпекаБізнесу: Який бізнес релокував до Житомирщини під час війни?

30 Листопада 2023 • 15:36

Кіл-сть переглядів: 386

Відповідно до Програми релокації бізнесу, підприємства з територій, що наближені або знаходяться у зоні бойових дій до Житомирської області переміщено або частково переміщено 7 підприємств.

 

Про це повідомляє Департамент агропромислового розвитку та економіки Житомирської ОВА.

 

Це підприємства власників яких привабила Житомирська область розташуванням і хорошим умовами перебування, зокрема:

 

Підприємець Андрій Фролов разом з родиною та працівниками підприємства приїхав до Житомира зі Світлодарської громади, що на Донеччині.  Виробництво спеціалізується на виготовленні пластикової тари для напоїв . Обладнання чоловік вивозив під обстрілами російських військ у перший день повномасштабного вторгнення.

 

ТОВ САН-ЛЕД” — підприємство з виробництва електричного освітлювального устатковання В минулому році релокувалося спочатку до м. Сміла Черкаської області з Харківської області, Дергачівського району, потім переїхали до Житомира.

 

ТОВ ЮНІТЛАБ — підприємство з виробництва 3Д принтерів. Його потужності перевезено з міста Краматорськ Донецької області до міста Житомира.

 

Підприємиця Світлана Завальна перевезла швейне виробництво з міста Краматорськ до міста Бердичів. До 2014 року підприємство працювало у Донецьку, та згодом подавши грантову заявку було отримано якісніше обладнання — професійні швейні машини, обладнання для друку на чашках і тканинах, а також менторську підтримку розвитку свого бізнесу.

 

До Бердичева перемістилося ще одне підприємство з механічного оброблення металевих виробів ТОВ  «АЛЬТЕРНАТИВНІ ВИРОБНИЧІ ТЕХНОЛОГІЇ».

 

Підприємство з виготовлення сантехнічних виробів ТОВ СПІКО ГРУПреелоковане з Харкова до міста Звягель. В загальному виготовляється близько 200 різних моделей сифонів, а саме підприємство абсолютно безпечне як для людей, так і для навколишнього середовища, адже деталі виливаються з первинної сировини.

 

ТОВ «СД НЕО-ТРАНС» — підприємство з виготовлення резино-технічних виробів в процесі релокації до Бердичева. планують запускати виробництво по переробці гумових виробів.

 

Щоб взяти участь у програмі “Релокація бізнесу” потрібно подати заявку на онлайн-платформі Relocate.Prozorro.Sale.

 

Вашу заявку опрацюють та запропонують комплексний пакет державної підтримки.

 

Програмою можуть скористатись будь-які підприємства, незалежно від свого розміру.

Версія для друку