#плічопліч: У Звягельській міській територіальній громаді розпочато територіальний етап «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з черліденгу
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/423224758_726845456305457_5993902691585357327_n-1024x768.jpg)
27 Лютого 2024 • 10:12
Кіл-сть переглядів: 322
У Звягельській міській територіальній громаді успішно стартував II етап загальнонаціонального проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з черліденгу.
Черліденг – вид спорту, що гармонійно поєднує в собі елементи гімнастики, акробатики, танців та командної підтримки.
У рамках загальнонаціонального проєкту в цьому виді змагань серед закладів загальної середньої освіти Звягельської громади взяло участь 5 команд: Гімназій № 3, №6, №7 та Ліцеїв №4 та №11.
Учасники змагань показали високим рівнем підготовки та ентузіазм, а також подарували глядачам незабутні враження, наповнивши спортивний майданчик атмосферою позитиву та драйву.
За результатами виступів та підсумками незалежного суддівського оцінювання перемогу здобула команда Ліцею №11, керівник – Людмила Смоляр, II місце виборола команда Гімназії №7, керівник – Ольга Михалюк, а III місце – Гімназії №6, керівник – Людмила Забережна.
Переможці та призери були нагороджені кубками, медалями, дипломами та цінними подарунками, які стануть для них натхненням для подальших досягнень у спорті та житті. Вітаємо всіх учасників з успішним виступом і бажаємо їм нових перемог і яскравих емоцій на наступному етапі змагань.
#плічопліч #разомпереможемо #шкільніліги #scl #scl_zhytomyrregion