Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Звіт про діяльність ОДА за II квартал 2017 року

14 Липня 2016 • 12:26

Кіл-сть переглядів: 319

Згідно з підпунктом 1 пункту 4 протокольного рішення засідання Кабінету Міністрів України від 25.07.2005 №37 інформуємо про виконання заходів, передбачених планом роботи обласної державної адміністрації за II квартал 2017 року.

Відповідно до розділу І плану роботи облдержадміністрації розглянуто шістдесят шість питань:
1. Про внесення змін до Регламенту роботи обласної ради VII скликання, затвердженого рішенням обласної ради від 26.11.2015 № 17, зі змінами.
2. Про внесення змін у Регламент роботи обласної ради VII скликання.
3. Про внесення змін до перспективного плану формування територій громад Житомирської області.
4. Про внесення змін у Комплексну програму забезпечення пожежної та техногенної безпеки, захисту населення і територій Житомирської області від надзвичайних ситуацій на 2016-2020 роки.
5. Про внесення змін до Програми стимулювання населення, ОСББ, ЖБК, Житомирщини щодо ефективного використання енергетичних ресурсів та енергозбереження на 2015-2018 роки.
6. Про затвердження Положення про обласний фонд охорони навколишнього середовища і Порядку планування та фінансування природоохоронних заходів.
7. Про відміну рішення обласної ради від 19.05.2016 № 212 «Про граничні суми витрат на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів, комп’ютерів органами місцевого самоврядування, комунальними установами, організаціями, які утримуються за рахунок обласного бюджету».
8. Про внесення змін до Програми підтримки та розвитку об’єктів спільної власності територіальних громад області на 2017-2018 роки.
9. Про внесення змін до обласного бюджету на 2017 рік.
10. Про розгляд звернення Державної служби геології та надр України щодо погодження надання спеціального дозволу на користування надрами ТОВ «Українська гранітна корпорація».
11. Про розгляд звернення Державної служби геології та надр України щодо продовження строку дії спеціального дозволу на користування надрами з розширенням меж площі родовища ТОВ «Темп-Буки».
12. Про розгляд звернення Державної служби геології та надр України щодо розширення меж спеціального дозволу на користування надрами ПАТ «Кварцсамоцвіти».
13. Про затвердження Порядку отримання, обліку надходження, зберігання, розподілу, використання благодійних внесків, ведення звітності, здійснення контролю та оприлюднення інформації у сфері благодійної діяльності бюджетних установ і закладів освіти Житомирської області.
14. Про погодження клопотання щодо приведення існуючого поділу лісів у відповідність до “Порядку поділу лісів на категорії та виділення особливо захисних лісових ділянок по ДП «Науково-дослідний інститут радіосистем» Житомирської області.
15. Про встановлення ставок рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів при здійсненні побічних лісових користувань і заготівлі другорядних лісових матеріалів.
16. Про внесення змін та затвердження у новій редакції Статуту комунальної установи «Житомирський обласний центр крові» Житомирської обласної ради.
17. Про внесення змін до контракту з головним лікарем обласного медичного центру вертебрології і реабілітації Житомирської обласної ради.
18. Про внесення змін до контракту з директором комунального вищого навчального закладу «Житомирський базовий фармацевтичний коледж ім. Г.С. Протасевича» Житомирської обласної ради.
19. Про звільнення Лейчук А.О.
20. Про переукладення контракту з Галичем М.А.
21. Про призначення директора обласного центру підвищення кваліфікації працівників культури, мистецтва та туризму Житомирської обласної ради.
22. Про призначення директора Житомирського обласного магазину наочних посібників та навчального обладнання Житомирської обласної ради.
23. Про встановлення орендної плати бюджетним установам.
24. Про зміну розміру орендної плати.
25. Про внесення змін у додаток до рішення обласної ради від 17.05.2011 № 195 «Про приватизацію об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області», зі змінами.
26. Про надання у постійне користування земельних ділянок.
27. Про списання автотранспортного засобу.
28. Про передачу матеріальних цінностей.
29. Про затвердження технічної документації з землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
30. Про припинення права користування земельною ділянкою.
31. Про погодження передачі земельної ділянки у комунальну власність Новоборівської селищної ради Хорошівського району Житомирської області.
32. Про затвердження проміжного ліквідаційного балансу комунального підприємства «Агромолтранс» Житомирської обласної ради.
33. Про затвердження ліквідаційного балансу комунального підприємства «Агромолтранс» Житомирської обласної ради.
34. Про внесення змін і доповнень до рішення обласної ради від 10.04.2014 № 1159 «Про затвердження переліків та реєстру об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області», зі змінами та доповненнями.
35. Про виділ об’єкта нерухомого майна за адресою: м. Житомир, вул. Радивілівська, 138а.
36. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
37. Про внесення змін у рішення обласної ради від 06.04.2017 №602 «Про припинення комунального підприємства «Житомирський обласний виробничо-технічний центр стандартизації, метрології та якості продукції Житомирської обласної ради шляхом ліквідації».
38. Про надання згоди комунальному підприємству по експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі.
39. Про внесення змін у рішення обласної ради від 16.08.2012 № 661.
40. Про зміну назви комунальної установи «Поліський аграрний ресурсний центр» Житомирської обласної ради та затвердження Статуту в новій редакції.
41. Про план роботи обласної ради на ІІ півріччя 2017 року.
42. Про зняття з контролю рішень обласної ради.
43. Про звернення депутатів обласної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо стабілізації криміногенної ситуації в регіоні.
44. Про звернення депутатів обласної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо повернення графи «національність» у державних реєстраційних документах.
45. Інформація про результати розгляду запитів, внесених депутатами обласної ради на десятій сесії обласної ради сьомого скликання.
46. Інформація про результати розгляду звернень депутатів обласної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України.
47. Про направлення на навчання Крамаренка С.М.
48. Про направлення на навчання Вілівчука М.О.
49. Про заснування стипендії обласної ради ім. Д.І. Квеселевича студентам та молодим науковцям Житомирського державного університету ім. І.Франка.
50. Про внесення змін у рішення обласної ради від 26.01.2016 № 110 «Про комплексну Програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2020 роки», зі змінами.
51. Про внесення змін у рішення обласної ради від 22.12.2016 № 418 «Про обласну комплексну Програму розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2020 роки».
52. Про внесення змін до рішення обласної ради від 22.12.2017 № 414 «Про Програму матеріально-технічного забезпечення військових частин Збройних Сил України, Національної гвардії України, закріплених за Житомирською облдержадміністрацією, та Житомирського обласного військового комісаріату на 2017 рік».
53. Про внесення змін та погодження у новій редакції Статуту комунального навчального закладу «Житомирська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів № 2» Житомирської обласної ради.
54. Про зміну назви та затвердження Положення про комунальну установу «Романівський дитячий будинок-інтернат» Житомирської обласної ради в новій редакції.
55. Про розгляд звернення Державної служби геології та надр України щодо продажу на аукціоні спеціального дозволу на користування надрами (Прутівський рудопрояв, звернення від 06.03.2017 №5375/13/12-17).
56. Про розгляд звернення Державної служби геології та надр України щодо погодження надання спеціального дозволу на користування надрами ТОВ «Екологічні технології та будівництво».
57. Про створення комунального підприємства «Еко-сервіс» Житомирської обласної ради.
58. Про створення комунального підприємства «Надра Житомирщини» Житомирської обласної ради.
59. Про звернення депутатів обласної ради до Кабінету Міністрів України, Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України щодо законодавчого врегулювання проблемних питань, які виникають у процесі утворення об’єднаних територіальних громад.
60. Про затвердження розпоряджень голови обласної ради.
61. Про звернення депутатів обласної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо прискорення розгляду законопроекту №2089 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо державного регулювання закупівельної ціни на молоко та підтримки села».
62. Про звернення депутатів обласної ради до керівників об′єднаних територіальних громад області щодо забезпечення захисту прав та інтересів дітей.
63. Про проведення додаткових аукціонних торгів з продажу необробленої деревини суб’єктам господарювання деревообробної галузі, що здійснюють діяльність на території області.
64. Про внесення змін у рішення обласної ради від 23.02.2017 № 539.
65. Про надання згоди на поділ земельної ділянки Житомирському обласному комунальному агролісогосподарському підприємству «Житомироблагроліс» Житомирської обласної ради.
66. Про звернення депутатів обласної ради до Міністерства екології та природних ресурсів України, Генеральної прокуратури України щодо неприйняття заходів по запобіганню техногенної ситуації щодо систематичного забруднення річки Хомора.

 

Згідно з розділом ІІ плану роботи облдержадміністрації заплановано і розглянуто питання:
1. Про підсумки виконання Програми економічного і соціального
розвитку та бюджету області за І квартал 2017 року.
2. Про підготовку об’єктів господарського комплексу області до роботи в осінньо-зимовий період 2017 – 2018 року.
3. Про завершення комплексу весняно-польових робіт, хід проведення кормозаготівлі та підготовки до «Жнив -2017».

 

Усі питання, зазначені у розділі ІІІ „Питання, що будуть вивчатися з метою прискорення соціально-економічного розвитку області ”, розглянуто.

Інформація від структурних підрозділів облдержадміністрації, зазначена у розділі ІV плану „Перелік документів центральних органів влади та розпоряджень голови облдержадміністрації для перевірки їх виконання у порядку контролю”, надійшла до відділу діловодства та документообігу і сектору контролю апарату облдержадміністрації вчасно і в повному обсязі.

 

Організаційно-масові заходи проведено всі.

 

Питання, що подаються структурними підрозділами обласної державної адміністрації для включення їх до плану роботи, в обов’язковому порядку попередньо погоджуються із заступниками голови обласної державної адміністрації.

У разі відсутності пропозицій, обласна державна адміністрація інформується письмово.

Версія для друку