Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

До уваги представників громадськості та експертів з антикорупційної діяльності! Житомирська обласна державна адміністрація розпочала підготовку антикорупційної програми на 2021-2022 роки

25 Січня 2021 • 12:05

Кіл-сть переглядів: 338

Закликаємо представників громадськості та експертів з антикорупційної діяльності долучитися до процесу оцінки корупційних ризиків у діяльності обласної державної адміністрації.

 

Якщо Вам відома інформація про причини і умови, що призводять до вчинення корупційних чи пов’язаних з корупцією правопорушень, яким чином посадові особи облдержадміністрації можуть використовувати (використовують) свої службові повноваження у приватних інтересах або Ви вбачаєте корупційні ризики в діяльності обласної державної адміністрації та при цьому у Вас є пропозиції як це можна виправити – направляйте такі матеріали для розгляду до 20.02.2021 року на електронну адресу: antykor@apoda.zht.gov.ua або поштовим відправленням на адресу: 10014 м. Житомир, майдан імені С.П. Корольова, 1, облдержадміністрація, комісія з оцінки корупційних ризиків.

 

Не будьте байдужими – візьміть участь у анонімному анкетуванні.

 

Бланк анкети для опитування розміщено ТУТ.

Версія для друку