Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

До уваги! З вересня на Житомирщині будуть оголошені аукціони з приватизації об’єктів держмайна

19 Серпня 2022 • 10:15

Кіл-сть переглядів: 242

Про це повідомляє Департамент агропромислового розвитку та економічної політики Житомирської ОВА.

 

Ухвалення закону №7451 є вагомим кроком для вдосконалення процесу приватизації. Приватизація дозволить державі зосередитися на більш ефективному управлінні стратегічними підприємствами, обороні та формуванні політики, надавши бізнесу можливість інвестувати в активи та перетворювати їх на працюючі, ефективні компанії.

 

Приватизація враховує нагальні потреби підприємців та відбудеться за зручними й пришвидшеними процедурами. Як і раніше, процедура торгів проходитиме на базі платформи електронних аукціонів Прозорро.Продажі.

 

На приватизацію буде виставлене державне майно, що не входить до переліку об’єктів критичної інфраструктури та не використовується в оборонному секторі.

 

Бізнес може самостійно ініціювати приватизацію об’єктів державної власності. Для цього потенційні покупці мають надіслати лист у довільній формі на адресу регіонального відділення Фонду державного майна України у у Житомирській області.

 

Зразок для листа про ініціювання приватизації об’єктів державної форми власності

 

Перетворення непрацюючих та збиткових державних активів на сучасні та ефективні підприємства сприятиме відновленню бізнес-активності у регіоні. Приватизація — це ефективний інструмент для досягнення цілей тривалого економічного зростання. Створення нових виробництв, а також додаткових робочих місць є вирішальним фактором для економічного відновлення Житомирської області.

 

Перелік доступних об’єктів для приватизації у Житомирській області, а також детальна інформація про них доступні за посиланням: https://bit.ly/3SUeotu

 

Нагадаємо, що Уряд розпочне масштабну приватизацію з вересня.

Версія для друку