Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Увага! Подовжено конкурсний відбір інвестиційних програм та проектів, що можуть реалізуватись за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2021 році

27 Лютого 2020 • 16:50

Кіл-сть переглядів: 467

Регіональна комісія з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку подовжує конкурс із відбору інвестиційних програм та проектів, що можуть реалізуватись за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2021 році.

 

Відбір проектів здійснюється у відповідності до Закону України «Про засади державної регіональної політики», положень ст. 24Бюджетного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 18.03.2015 року № 196 (із змінами) «Деякі питання державного фонду регіонального розвитку», наказу Мінрегіону України від 24.04.2015 року  № 80 (із змінами) «Питання підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку».

 

Заявниками проектів є місцеві і центральні органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування, агенція регіонального розвитку.

 

Основними умовами відбору є:

 

– для проектів будівництва (нове будівництво, реконструкція, реставрація, капітальний ремонт, технічне переоснащення) – наявність затвердженої в установленому законодавством порядку проектної документації;

 

– календарний план реалізації становить від одного до трьох років;

 

– співфінансування з місцевих бюджетів на рівні 10 відсотків;

 

– спроможність суб’єктів, на фінансування об’єктів яких залучаються кошти державного фонду регіонального розвитку, забезпечувати подальше власне фінансування або їх утримання за рахунок коштів місцевих бюджетів;

 

– загальна кошторисна вартість проектів будівництва (нове будівництво, реконструкція, реставрація, капітальний ремонт) понад 5000,0 тис. гривень, а для інших проектів – понад 1000,0 тис. гривень.

Інвестиційні програми і проекти регіонального розвитку мають відповідати пріоритетам, визначеним Стратегією розвитку Житомирської області на період до 2027 року та технічним завданням згідно Плану заходів з реалізації у 2021–2023 роках Стратегії розвитку Житомирської області на період до 2027 року.

 

Перелік документів, які подаються регіональній комісії для участі у конкурсному відборі, викладено у додатку 1.

 

Перелік технічних завдань – у додатку 2.

 

Прийом документів проводиться Департаментом регіонального розвитку облдержадміністрації за адресою:

 

10014, Житомир, майдан ім. С.П. Корольова, 12, к.608, 608а

 

Контактні телефони: (0412) 47-43-82, 47-43-86, 47-44-54

 

Електронна адреса: odaguba@meta.ua

 

Строк подання пропозицій – до 16 березня 2020 року

 

Інформація про інвестиційні програми і проекти регіонального розвитку, що подана заявником регіональній комісії, оприлюднюється ним на НОВІЙ онлайн платформі ДФРР https://new.dfrr.minregion.gov.ua до початку проведення оцінки.

 

Додаток 1

 

ПЕРЕЛІК документів, 

які подаються регіональній комісії для участі у конкурсному відборі інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку 

 

1.Реєстраційна картка програми і проекту регіонального розвитку за встановленою формою відповідно до наказу Мінрегіону України від 24.04.2015 №80 (із змінами).

 

2.Для інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, які передбачають будівництво (нове будівництво, реконструкцію, реставрацію, капітальний ремонт, технічне переоснащення):

 

– копія звіту за результатами експертизи проектів будівництва;

– копія затвердженого зведеного кошторисного розрахунку;

– копія акту (наказу, розпорядження, рішення) про затвердження проектної документації (відповідно до Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 травня 2011 року № 560);

– документи щодо:

форми власності;

класу наслідків (відповідальності) об’єкта будівництва;

залишкової вартості об’єкта будівництва станом на 01.01.2021 (на початок бюджетного року).

 

3.Для проектів, які впроваджуються як проекти співробітництва територіальних громад – копії договорів про співробітництво відповідно до Закону України «Про співробітництво територіальних громад».

 

4.Для проектів, які впроваджуються як підтримка добровільно об’єднаних територіальних громад – копії рішень про утворення об’єднаної територіальної громади відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

 

5.Для проектів, що мають на меті розвиток спортивної інфраструктури – копія листа про погодження таких проектів Міністерством молоді та спорту України.

 

6.Для проектів, які передбачають створення інфраструктури індустріальних парків:

 

– концепція індустріального парку;

– копія рішення про створення індустріального парку;

– копія витягу з наказу Мінекономіки про включення індустріального парку до реєстру індустріальних парків відповідно до статті 16 Закону України «Про індустріальні парки»;

– копія договору між ініціатором створення та керуючою компанією про створення та функціонування індустріального парку.

7.Рішення місцевого органу самоврядування щодо співфінансування проекту з місцевого бюджету.

 

Усі копії мають бути завірені в установленому порядку.

 

Згідно з пунктом 61 порядку використання коштів ДФРР, затвердженого постановою КМУ від 18 березня 2015 року №196, замовники будівництва забезпечують під час розроблення проектної документації для реалізації інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що пов’язані з будівництвом, обов’язкове врахування потреб осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

 

Інвестиційні програми і проекти, що передбачають здійснення заходів з енергозбереження будинків і споруд, повинні бути розроблені відповідно до державних будівельних норм та стандартів та забезпечувати комплексний підхід та максимальну енергоефективність від їх реалізації та мати у складі проектної документації ПАСПОРТ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ.

 

 

Додаток 2

 

Перелік завдань,

визначених Стратегією розвитку Житомирської області на період до 2027 року та плану заходів з її реалізації на 2021-2023 роки, затверджених рішенням сесії обласної ради від 18.12.2019 №1722

 

1.1.1. Розвиток кластерів в галузях з високим виробничим потенціалом іекспорто-орієнтованих та галузях, базований на сировинному потенціалі і традиційних можливостях регіону.

 

1.1.2. Розвиток мережі індустріальних парків, як технологічної інфраструктури для створення інноваційно-технологічних підприємств та залучення інвестицій у їх розвиток.

 

1.1.4. Сприяння просуванню продукції підприємств області на нові зовнішні ринки та залученню інвестицій, у тому числі іноземних у високотехнологічні сектори економіки.

 

1.1.5. Створення транспортно-логістичних центрів.

 

1.2.1. Створення сприятливого бізнес – середовища для розвитку малого і середнього підприємництва.

 

1.2.2. Розширення та переорієнтація інфраструктури підтримки підприємництва.

 

2.1.2. Розвиток туристичної інфраструктури для забезпечення ефективного і комплексного (економічного, соціального, екологічного та інноваційного) використання наявного туристичного та курортно-рекреаційного потенціалу області.

 

2.1.5. Збереження і розвиток історико-культурної спадщини.

 

2.2.1. Розроблення містобудівної документації ОТГ.

 

2.2.2. Забезпечення реконструкції та будівництва нових об’єктів забору, транспортування та підвищення санітарної надійності водозабірних споруд.

 

2.2.3. Забезпечення покращання технічного стану об’єктів транспортування і очистки стоків та будівництво нових.

 

2.2.4. Технічне переоснащення об’єктів комунальної теплоенергетики та впровадження енергозберігаючих технологій на них.

 

2.2.5. Стимулювання впровадження енергозберігаючих заходів у житловому секторі та підтримка розвитку альтернативної енергетики з балансуючими потужностями, у т. ч. сонячної.

 

2.3.1. Будівництво, реконструкція і ремонт місцевих доріг.

 

2.3.3. Оптимізація поводження з відходами.

 

2.3.5. Забезпечення еколого-економічного балансу територій громад.

 

2.4.3. Створення в територіальних громадах місцевих та добровільних пожежно-рятувальних підрозділів, розбудова інфраструктури із забезпечення їх функціонування, у тому числі будівництво центрів безпеки та їх технічне оснащення.

 

3.1.1. Зміцнення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я.

 

3.1.4. Розвиток мережі спортивних об’єктів, зміцнення їх матеріально-технічної бази та активізація спортивно-масової роботи.

 

3.2.1. Модернізація матеріально-технічної бази закладів освітиє.

 

3.3.1. Поліпшення матеріально-технічної бази закладів культури.

Версія для друку