Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

При Житомирській ОВА буде створено Регіональну координаційну раду з питань громадського здоров’я

01 Січня 2024 • 11:16

Кіл-сть переглядів: 157

З метою сприяння координації виконання програм та проведення заходів у сфері громадського здоров’я на обласному рівні, визначення стратегічних напрямків розвитку регіональної системи громадського здоров’я при Житомирській ОВА створюється Регіональна координаційна рада з питань громадського здоров’я.

 

Регіональну координаційну раду з питань громадського здоров’я при ОВА створюють відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 7 грудня 2023 року №1284 «Про затвердження Порядку утворення та діяльності регіональних координаційних рад з питань громадського здоров’я».

 

До її складу можуть входити представники структурних підрозділів обласної та районних військових адміністрацій, центрів контролю та профілактики хвороб, керівники закладів сфери охорони здоров’я, установ, громадських об’єднань, які провадять діяльність у сфері громадського здоров’я.

 

Кожна установа, організація, громадське об’єднання можуть делегувати не більше одного представника. При поданні кандидатури просимо вказати ПІБ та посаду.

 

Пропозиції щодо кандидатур для включення до складу Регіональної координаційної ради потрібно подати до 12 січня 2024 року на електронну пошту КНП «Обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики Житомирської обласної ради: healthzt@gmail.com

Версія для друку