Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Стартує подання документів для формування Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Житомирській обласній військовій адміністрації

14 Серпня 2023 • 17:06

Кіл-сть переглядів: 187

Стати членом Ради запрошують:

 

– внутрішньо переміщених осіб, місцем фактичного проживання яких згідно з довідкою про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи є територія Житомирської області, що є адресою останнього задекларованого/зареєстрованого місця проживання внутрішньо переміщеної особи, в тому числі які є представниками суб’єктів господарювання, які в установленому законодавством порядку перемістили свої виробничі потужності та активи;

 

– громадські об’єднання, в статуті яких визначено, що їхня  діяльність спрямована на забезпечення та захист прав внутрішньо переміщених осіб і реалізацію проектів у межах Житомирської області.

 

Персональний склад Ради затверджується розпорядженням начальника Житомирської обласної військової адміністрації з числа осіб, які відповідають вимогам до членів Ради та виявили бажання брати участь у діяльності Ради.

 

Відбір членів Ради здійснюється на підставі поданих до обласної  військової адміністрації внутрішньо переміщеними особами та представниками громадських об’єднань документів в електронній (сканованій) та/або паперовій формі, а саме:

 

заяви у довільній формі;

 

документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, або відображення в електронній формі інформації, що міститься у документах, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, сформованих засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія) або єДокумент;

 

документа про освіту (за наявності);

 

мотиваційного листа кандидата, в якому викладаються обґрунтування для обрання його до складу Ради;

 

відомостей про контактний номер телефону та адресу електронної пошти кандидата (за наявності);

 

довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи або електронної довідки, яка підтверджує факт внутрішнього переміщення і взяття на облік такої особи, на електронному носії, критерії якого підтримують використання мобільного додатка Порталу Дія (Дія) (за наявності технічної можливості), або листа громадського об’єднання щодо включення до складу Ради представника громадського об’єднання.

 

Склад Ради утворюється у кількості 18 осіб, з яких чисельність представників органу, при якому утворено Раду, становить шість осіб, внутрішньо переміщених осіб — дев’ять осіб та представників громадських об’єднань, які провадять діяльність у сфері забезпечення та захисту прав внутрішньо переміщених осіб, — три особи.

 

Термін подання документів: з 15.08.2023 до 29.08.2023 (м. Житомир, майдан ім. С.П. Корольова, 1, електронна пошта: ztadm@арoda.zht.gov.ua).

 

Контактна особа:  Халімовська Катерина Миколаївна, тел. 098-608-02-45.»

Версія для друку