Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Житомирська обласна військова адміністрація звертає увагу на виявлені факти шахрайства під виглядом збору коштів на потреби військових!

27 Травня 2022 • 14:27

Кіл-сть переглядів: 194

Нещодавно одному з підприємств Житомира надійшов лист з проханням перерахувати на особистий рахунок в одному з банків гроші ніби то на підтримку ЗСУ. При чому цей лист надійшов ніби то від імені Житомирської обласної державної адміністрації.

 

Цей документ є повністю сфальсифікованим. Шахраї не спромоглися ані правильно відтворити підпис, ані з’ясувати, які програми підтримки наших Збройних сил затверджені обласною радою.

Шахрайство з гуманітарною допомогою в час, коли волонтери, підприємці та прості громадяни віддають останні гроші для того, щоб наші хлопці та дівчата мали все необхідне для нищення ворога – це те саме мародерство. Усі матеріали за цим випадком вже скеровані до правоохоронних органів. Впевнений, що вони знайдуть спосіб притягнути шахраїв до відповідальності.

 

Шановні жителі Житомирщини! У разі подібних звернень просимо одразу повідомляти правоохоронні органи. Якщо ви хочете допомогти нашим хлопцям та дівчатам зі Збройних Сил України чи будь-яких інших підрозділів, для цього є офіційні рахунки відповідних благодійних фондів та волонтерських організацій. Обов’язково перевіряйте інформацію, адже шахраї можуть скористатися вашою довірою!

 

Версія для друку