Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

#ПрозорістьТаПідзвітність: Запровадження електронного Містобудівного кадастру. Засідання робочої групи

16 Серпня 2024 • 12:02

Кіл-сть переглядів: 51

Заступник начальника Житомирської обласної військової адміністрації Костянтин Лопушанський зібрав робочу групу “Прозорість та підзвітність” для обговорення важливих питань, пов’язаних з цифровізацією будівельних послуг в області. Під час засідання заступник начальника ОВА детально розповів про впровадження нової урядової ініціативи – електронного Містобудівного кадастру, що нещодавно була ухвалена на державному рівні.

 

Згідно з цією постановою, протягом наступного місяця уся взаємодія з містобудівною документацією перейде в єдину електронну систему — Містобудівний кадастр. Раніше кадастри існували лише в окремих органах місцевого самоврядування, а більшість документації зберігалася в паперовому вигляді, що створювало ризики для прозорості процесів.

 

“Запровадження електронного кадастру є важливим кроком для забезпечення прозорості та підзвітності у сфері будівництва, особливо під час відбудови нашого регіону. Це дозволить уникнути махінацій, пришвидшити будівельні процеси та гарантувати захист документації,” — зазначив Костянтин Лопушанський.

 

Він підкреслив, що нова система сприятиме ефективному будівництву і відбудові інфраструктури в Житомирській області, що є критично важливим для регіону. Це також стане важливим інструментом у боротьбі з корупцією, оскільки всі документи та процедури їх погодження будуть доступні в електронному вигляді.

 

У підсумку засідання було наголошено на продовженні моніторингу і впровадженні кращих практик для забезпечення прозорості в будівельних процесах, що сприятиме якісному відновленню та розвитку регіону.

 

Довідково. Ініціатива реалізується у співпраці з Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України, Міністерством цифрової трансформації, а також за підтримки проєкту “Підтримка цифрової трансформації”, що фінансується USAID та UK Dev, у партнерстві з Фондом Східна Європа.

Версія для друку