Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

За підсумками засідання робочої групи «Прозорість та Підзвітність» скасували тендер на загальну суму понад 3 млн грн

16 Грудня 2023 • 14:17

Кіл-сть переглядів: 147

На цьому тижні за підсумками засідання робочої групи «Прозорість та Підзвітність» при Житомирській обласній військовій адміністрації скасували тендер на загальну суму понад 3 млн грн.

 

 

Під час засідання разом з керівниками правоохоронних органів ознайомилися з матеріалами, що були підготовлені членами робочої групи. Проаналізувавши тендери громад на майданчику електронних торгів Prozorro звернули увагу на оголошену однією з громад Житомирського району закупівлю, яка передбачала проведення реконструкції та благоустрою пішохідного тротуару загальною вартістю понад 3 млн грн. Начальнику Житомирської районної військової адміністрації було доручено вивчити з керівником громади питання доцільності проведення таких робіт в умовах воєнного стану. У підсумку вищевказану закупівлю було вирішено скасувати.

 

 

Також під час засідання робочої групи обговорили підсумки навчань з антикорупційного законодавства, що були проведені в Житомирській обласній військовій адміністрації на початку тижня. Участь у навчаннях взяли уповноважені особи з питань запобігання та виявлення корупції структурних підрозділів Житомирської обласної військової адміністрації, а також особи, відповідальні за здійснення публічних закупівель. Це представники кадрових та юридичних відділів, а також бухгалтери.

 

 

Метою навчання було підвищення обізнаності та компетентності учасників у сфері антикорупційного законодавства, особливо в контексті запобігання корупційним проявам у державних структурах та під час проведення публічних закупівель.

 

 

Під час навчання обговорили організацію роботи з запобігання й виявлення корупції антикорупційними уповноваженими структурних підрозділів. Зокрема розглянули, як ідентифікувати та виявляти потенційний конфлікт інтересів і корупційні ризики. Також обговорили типові помилки уповноважених осіб, пов’язані з нормативно-правовим забезпеченням антикорупційної діяльності.

Версія для друку