Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

До уваги жителів Житомирщини! На платформі “Свідок” можна задокументувати докази воєнних злочинів росіян

14 Листопада 2022 • 09:00

Кіл-сть переглядів: 312

Українці разом із американською фундацією AI for good Foundation створили неприбуткову гуманітарну платформу Svidok.org. Це – персональний воєнний щоденник, де кожен українець анонімно може поділитися своїм воєнним досвідом. Думки, світлини з рідних міст, спогади, переживання.

 

Чому варто документувати досвід воєнного життя та свідчення воєнних злочинів? Ми маємо розповісти про війну нащадкам, аби не допустити її знову. Так само як робили попередні покоління у часи сталінського терору і Другої світової. Тож слід документувати свої свідчення вже, в реальному часі, аби зберегти свої спогади максимально точними.

 

Ми маємо покарати росію. Свідчення воєнних злочинів на платформі “Свідок” одразу фіксують фахівці Міжнародного кримінального суду та інші люди, які займаються розслідуванням злочинних дій росіян на території України.

 

Весь світ має почути правду. Журналісти з усього світу, що реєструються на “Свідку”, повинні постійно розповідати про жахіття війни росії проти України за кордоном, аби міжнародна спільнота продовжувала посилювати санкції, надавати Україні кошти та зброю. Це пришвидшить Перемогу.

 

Важливо зберегти своє ментальне здоров’я. Психологи радять відпускати пережите і викладати його на папір.

 

Як це зробити?

 

Переходьте на svidok.org

 

Проходьте швидку реєстрацію.

 

Запишіть свій особистий досвід.

 

Дозвольте публічний доступ до своїх історій.

 

Уся персональні дані та записи повністю захищені та анонімні завдяки багаторівневій системі безпеки. Зворотній зв’язок можливий лише за Вашого дозволу. Боротьба триває. І ми можемо боротися словом.

 

Версія для друку