Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

#stoprussia: Як уберегтися в інформаційному просторі – рекомендації фахівців. ІНФОГРАФІКА

08 Липня 2022 • 12:53

Кіл-сть переглядів: 308

Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса підготував інформаційні матеріали щодо того, як уберегтися в інформаційному просторі в умовах воєнного стану.

 

Більшість громадян, особливо у великих містах, хоча б раз у житті ставали жертвами злочинів. Саме тому НДІ запровадив на своєму сайті постійну рубрику, присвячену убезпеченню громадян від злочинів. Цю рубрику ведуть провідні фахівці установи, які здійснюють дослідження із запобігання відповідним злочинам.

 

Лише кілька хвилин Вашої уваги можуть уберегти Вас і Ваших близьких від непоправного! Пам’ятки згруповані залежно від викликів, з якими стикається населення України.

 

Із введенням в Україні з 24 лютого 2022 року воєнного стану через російську військову агресією життя мільйонів жителів України докорінно змінилося. Головним пріоритетом кожного стало завдання як вижити та захистити себе, своїх близьких і майно. Використовуючи вразливий стан значної кількості людей, маніпулюючи болючими для кожного питаннями, майже одразу знайшлися й ті, для кого воєнний стан – додаткові умови для здійснення злочинної діяльності.

 

Науковцями НДІ ВПЗ було розроблено пам’ятки, в яких наведено практичні рекомендації громадянам щодо зменшення можливості стати потерпілим від кримінальних й адміністративних правопорушень, а також уникнення деяких фонових для злочинності явищ у період воєнного стану.

 

Детальніше дивіться у інфографіці нижче.

 

Нагадаємо, що Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України повідомляє про нову кібератаку на державні органи.

 

Версія для друку