185 дітей беруть участь у п’ятиденному музичному кемпі
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_08/abd3c82bfae99a2093ad709b62c2d63a.jpg)
29 Серпня 2017 • 14:03
Кіл-сть переглядів: 314
185 дітей з міста Житомира та Житомирського району, міста Бердичева, а також з міста Кам’янець-Подільського беруть участь у п’ятиденному музичному таборі, де за такий короткий термін опановують музичні інструменти та хоровий спів.
Про це повідомила сьогодні, 29 серпня, член Координаційної ради при ОДА Тетяна Парфентієва.
«Вчора у нас був перший день, де діти знайомилися із викладачами та розбивалися на групи. Кожна дитина має 2 заняття гри на двох музичних інструментах. Вже сьогодні діти співали іспанською та англійською мовами. Все, чому вони навчаться, – вони покажуть на гала-концерті 2 вересня у супроводі професійного симфонічного оркестру. Концерт розпочнеться о 16.00 у Житомирському облмуздрамтеатрі», – сказала вона.
Також вона додала, що завтра, 30 серпня, о 9.30 год. у приміщенні Музичної школи №1 ім. Б. Лятошинського відбудеться прес-конференція.
Довідково. Музичний проект реалізується під патронатом Людмили Зубко, співорганізатора ГО «Житомир! Зроби голосніше!».