19 дітей Житомирщини оздоровлюються у Польщі
25 Липня 2017 • 11:23
Кіл-сть переглядів: 483
Протягом двох тижнів 19 дітей з Житомирської області оздоровлюються та відпочивають у м. Кросно Підкарпатського Воєводства республіки Польща.
Про це повідомляє начальник управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської ОДА Світлана Гресь.
«Серед дітей, які відпочиватимуть у Польщі, – 1 дитина загиблого в зоні проведення антитерористичної операції, 17 дітей учасників АТО та 1 дитина, яка має статус внутрішньо переміщеної особи. Це діти віком 10-15 років з м. Житомир, Малин, Новоград-Волинський та Пулинського, Житомирського районів. Впевнена, що відпочинок буде цікавим та змістовним, адже програмою передбачені екскурсійні подорожі та знайомства з визначними місцями краю», – зазначає Світлана Гресь.
Діти перебуватимуть у м. Кросно Підкарпатського Воєводства республіки Польща у період з 24 липня по 6 серпня 2017 року.
Супроводжує групу дітей з Житомирщини заступник начальника управління сім’ї, молоді та спорту ОДА Олександр Антонюк та медичний працівник.
Нагадаємо, що минулого року за підтримки Марини Порошенко діти з Житомирської області відпочивали у Хорватії, а у цьому році вже більше 15 тис. дітей області вже відпочили у дитячих таборах.
Довідково: Оздоровлення дітей з області організовано на запрошення MIEJSKI ZESPOL SZKOL Z ODDZIALAMI INTEGRACYJNYMI, відповідно до пропозицій Міністерства соціальної політики України за сприяння Міністерства закордонних справ України.