Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

2:1 перемога ФК «Полісся» над «Буковиною», але голова ОДА чекає кращої гри

27 Квітня 2018 • 15:37

Кіл-сть переглядів: 320

Футбольний клуб «Полісся» здобув перемогу у домашньому матчі із чернівецькою «Буковиною».

Матч проходив сьогодні, 27 квітня, у місті Новоград-Волинський на стадіоні «Аванагард».

Матч закінчився рахунком 2:1 на користь ФК «Полісся». Вболівав за житомирську команду і голова Житомирської ОДА Ігор Гундич.

«Наша перемога – ФК «Полісся»! 2:1 у грі з чернівецьким ФСК «Буковина». Чекаю від команди більшого. Результатом задоволений, грою – ні. Знаю, що ви можете», – сказав Ігор Гундич.

Голи: Дячук – 62 хвилина (ФК «Полісся») , Шишигін – 77 хвилина (ФСК «Буковина», Шаврін – 89 хвилина (ФК «Полісся»).

Час матчу: 90 хвилин основного часу та 4 додаткові хвилини.

Арбітри матчу: головний – Сергій Задиран (Київська обл.), асистенти – Олександр Лапицький, Олег Парасунько(обидва Київ), 4-й арбітр – Павло Дубровець (Житомир).