3 березня голова ОДА відвідає Новоград-Волинський район
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2016_02/Novograd.jpg)
02 Березня 2016 • 08:45
Кіл-сть переглядів: 563
Завтра, 3 березня, голова Житомирської обласної державної адміністрації Сергій Машковський проведе виїзну нараду на базі Державного підприємства “Новоград-Волинське досвідне лісомисливське господарство”.
Під час наради обговорюватимуться питання стану лісогосподарської галузі в Житомирській області та реформування підприємств лісового господарства відповідно до Програми діяльності уряду на 2016 рік.