4 квітня Житомирщина долучиться до Всеукраїнського флешмобу з безпеки дорожнього руху
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_04/13219-700x342.png)
03 Квітня 2017 • 12:37
Кіл-сть переглядів: 486
4 квітня о 16.00 год. на майдані ім. С.П. Корольова відбудеться флешмоб з безпеки дорожнього руху. Управління сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації запрошує приєднатися до заходу.
Про це сказала начальник управління Світлана Гресь.
«Ми запрошуємо усіх бажаючих і дітей, і школярів, і студентів приєднатися до цієї акції. Завдяки флешмобу ми ознайомимо учасників із правилами дорожнього руху. Така акція проходить кожного року і завжди у різному форматі. Приходьте, буде цікаво», – сказала Світлана Гресь.
Довідково. Всеукраїнський флешмоб з безпеки дорожнього руху стартував в Україні 20 березня. Символічний прапор дійства передали рівненські колеги поліцейським Житомирщини. Мета проведення заходу – привернення уваги учасників дорожнього руху до необхідності неухильного дотримання Правил безпеки на дорозі.
Безпосередніми учасниками флешмобу є поліцейські та їх помічники – юні інспектори дорожнього руху.
Для дітлахів проходитиме конкурс малюнку на асфальті.
Усе дійство відбудеться під музичний супровід ансамблю Головного управління Національної поліції в Житомирській області.