90 фахівців Житомирщини з інклюзивної освіти проходять тренінг від Благодійного фонду Порошенка. ФОТО
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_04/DSC_0623.jpg)
05 Квітня 2017 • 09:35
Кіл-сть переглядів: 553
90 спеціалістів психолого-медико-педагогічних консультацій, які займаються інклюзивною освітою у Житомирській області, проходять спеціалізований тренінг від Благодійного фонду Порошенка «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації. Досвід. Перспективи. Результати».
Відкриття навчань відбулося сьогодні, 5 квітня, на базі Житомирського інституту медсестринства.
«Перспектива розвитку дітей у тому, що вони спілкуватимуться зі своїми однолітками, входитимуть у суспільне життя. Саме від вашого професіоналізму, вашого завзяття залежить успіх перетворень в освіті. Тільки поступовим шляхом, показуючи позитивні результати, ми можемо переконати суспільство, що це програма завтрашнього дня», – зазначив заступник голови облдержадміністрації Ярослав Лагута.
Керівники консультацій, психологи та логопеди працюватимуть у групах 3 дні, а по завершенні навчань отримають відповідні сертифікати.
Довідково:
У 2017 році Благодійний фонд Порошенка залучив до проекту з впровадження інклюзивної освіти Житомирську, Дніпропетровську та Хмельницьку області.