90 тис. жителів Житомирщини стали учасниками Олімпійського тижня та уроку – відділення НОК в області
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2016_10/NOK_obl_5.jpg)
24 Жовтня 2016 • 14:20
Кіл-сть переглядів: 461
Про розвиток Олімпійського руху на Житомирщині, проведення заходів у рамках Олімпійського тижня та Олімпійського уроку говорили сьогодні, 24 жовтня, на засіданні виконкому відділення НОК України в Житомирській області.
У засіданні взяли участь начальник управління сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Світлана Гресь, голова відділення Олександр Оніщук, заступник голови відділення Леонід Самунь, члени виконкому.
Як повідомив Леонід Самунь, на Житомирщині у заходах до Олімпійського тижня та Олімпійського уроку взяло участь більше 90 тис. осіб, що дало можливість активізувати розвиток фізичної культури і спорту серед усіх верств населення.
Світлана Гресь наголосила на необхідно посилення співпраці з управліннями та відділами освіти на місцях, адже зазвичай саме учні шкіл найбільше залучаються до спортивно-масових заходів.
Учасники засідання також обговорили проведення у грудні цього року звітно-виборчої Асамблеї відділення НОК України в області, де переобиратимуть голову відділення у зв’язку із закінченням строку його повноважень.