Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

#АктивніПарки Житомирщини: Юрій Оханський відкрив спортивні локації у Пулинах, Хорошеві та Іршанську. ФОТО. ВІДЕО

08 Вересня 2021 • 17:30

Кіл-сть переглядів: 690

Сьогодні, 08 вересня, відбулося урочисте відкриття ще кількох оздоровчих майданчиків, створених у рамках соціального проєкту Президента України Володимира Зеленського «#АктивніПарки – локації #ЗдоровоїУкраїни»  у Пулинській, Хорошівській та Іршанській територіальних громадах.

 

Участь у заході взяли заступник голови Житомирської ОДА Юрій Оханський, заступник голови Житомирської РДА Людмила Заворотнюк, перший заступник голови Коростенської РДА Сергій Кириченко, директор Департаменту культури, молоді та спорту ОДА Максим Обшта, представники Пулинської, Хорошівської та Іршанської громад та структурних підрозділів облдержадміністрації.

 

«Від себе особисто та від імені голови Житомирської облдержадміністрації радий привітати всіх із Тижнем фізичної культури. Перш за все хочу побажати міцного здоров’я та бажання займатися спортом на цих локаціях в активних парках», – сказав Юрій Оханський.

 

Даний проєкт передбачає впровадження нових форм залучення різних верств населення до оздоровчої рухової активності у місцях масового відпочинку.

 

«Активні парки – це та ініціатива Президента України, яка є поглядом у майбутнє, а саме у майбутнє нашої країни, нашої нації, а головне – наших дітей», – додав ЮрійОханський.

 

За високий професіоналізм, значний особистий внесок у розвиток спорту в області та з нагоди Дня фізичної культури і спорту заступник голови ОДА також вручив відзнаки Житомирської ОДА та Департаменту культури молоді та спорту облдержадміністрації.

 

Зокрема Почесною подякою голови Житомирської облдержадміністрації нагороджено Гаврилюка Олександра – голову Пулинської селищної ради, Столярчука Володимира – голову Хорошівської селищної ради та Сахненка Сергія – голову Іршанської селищної ради.

 

Також учасники заходів були відзначені спортивним інвентарем від Житомирського центру ФЗН «Спорт для всіх» та Житомирського обласного відділення НОК України.

 

Заходи супроводжувалися показовими виступами відомих спортсменів області з таких видів спорту, як стрільба з луку, аеробіка, гирьовий спорт.

 

Нагадаємо, що 07 вересня Юрій Оханський відвідав активні парки у Бердичеві та Попільні.

 

Довідково. Соціальний проєкт “Активні парки – локації здорової України” започатковано Указом Президента України від 17 грудня 2020 року № 574/2020.

 

За інформацією Департаменту культури, молоді та спорту ОДА, на Житомирщині визначено адреси 48 локацій для участі в проєкті «Активні парки – локації здорової України».

 

#ЗдороваУкраїна #АктивніПарки #ЯвАктивномуПарку #ТренуюсьВАктивномуПарку

Версія для друку