#безбар’єрність: У Києві відбувається круглий стіл “Різноманіття. Рівність. Єдність”
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/342200345_483330297253362_3976464609100036534_n-1024x768.jpg)
20 Квітня 2023 • 14:44
Кіл-сть переглядів: 207
Наразі у Києві відбувається Круглий стіл за підсумками реалізації проєкту “Різноманіття. Рівність. Єдність”, організований Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України.
На заході присутня представниця Урядової уповноваженої в Житомирській обласній військовій адміністрації Неля Ковалюк.
За її словами учасники круглого столу підводять підсумки трьохрічної співпраці з Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України за підтримки Українського Жіночого Фонду та говорять про жінок з інвалідністю, їх потреби та вирішення цих питань на місцях.