Більше 2 тисяч звернень за перший рік роботи Центру допомоги учасникам АТО
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2016_01/ato-baner.jpg)
31 Грудня 2015 • 11:48
Кіл-сть переглядів: 681
За 10 місяців роботи Центру допомоги учасниками АТО при Житомирській ОДА зареєстровано 2307 звернень від учасників АТО та членів їхніх сімей, з яких повністю вирішено 1645. Решта звернень направлено до структурних підрозділів ОДА та до територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади відповідно до компетенції та знаходяться на стадії вирішення.
У зверненнях учасників АТО до Центру допомоги піднімається кілька питань, що потребують вирішення.