Більше 400 медиків отримали дипломи про освіту
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_06/27976.jpg)
29 Червня 2017 • 12:17
Кіл-сть переглядів: 566
Більше чотирьохсот молодих фахівців завершили навчання у Житомирському інституті медсестринства.
Урочистості з нагоди випуску спеціалістів відбулися сьогодні, 29 червня, в актовому залі навчального закладу.
Привітав випускників начальник управління охорони здоров`я Житомирської облдержадміністрації Микола Суслик: «Вже сьогодні більше чотирьохсот молодих кваліфікованих спеціалістів випустилися з інституту. Сподіваюся, що отримані знання допоможуть вам стати справжніми професіоналами своєї справи, а якість медичних послуг в області стане вищою. Успіхів вам та кар’єрного зростання».
Ректор Житомирського інституту медсестринства Віктор Шатило висловив подяку випускникам 2017 року за те, що вони старанно навчалися та внесли свій внесок в історію начального закладу своїми здобутками у науковій, творчій та спортивній сферах.
Усі випускники отримали дипломи, а найініціативнішим студентам вручили сертифікати за сумлінне навчання та активну життєву позицію.