Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Більше 7 тисяч абітурієнтів зареєструвалися для участі у НМТ на Житомирщині

15 Червня 2022 • 15:39

Кіл-сть переглядів: 136

У 20 областях України випускники замість зовнішнього незалежного оцінювання цьогоріч проходитимуть Національний мультипредметний тест, що міститиме три блоки питань: з української мови, історії України й математики.

 

У Житомирській області для участі у НМТ зареєструвалися 7 332 абітурієнти. Про це інформує Департамент освіти і науки Житомирської ОВА.

«Наразі ми маємо таку кількість учасників, які обрали Житомирщину для проходження тесту. Остаточну цифру ми будемо знати, коли учасники визначаться з локацією складання НМТ. А це вони зможуть зробити під час другого етапу підтвердження, який триватиме з 21 червня до 07 липня», – зазначила директорка Департаменту Наталія Осипович.

За її словами, тестування проходитиме у кількох містах області – Бердичеві, Житомирі, Коростені та Новограді-Волинському. 

 

Довідково. Через воєнні дії в Україні цьогоріч скасовано проведення традиційних вступних випробувань до закладів вищої освіти. Для вступу до ЗВО будуть використовувати результати національного мультипредметного тесту (НМТ).

 

НМТ – комп’ютерний онлайн-тест, що складатиметься з трьох блоків:  українська мова, математика та історія України. Тест міститиме по 20 завдань з кожного блоку, виконати які потрібно за 120 хвилин.

 

Як підготуватися до виконання завдань окремих блоків НМТ дізнавайтеся на вебсайті МОН України.

Версія для друку