Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Бізнес на Житомирщині продовжує працювати попри війну, — Віталій Бунечко

04 Вересня 2023 • 16:50

Кіл-сть переглядів: 633

Навіть в умовах воєнного стану підприємства Житомирщини виробляють експортну продукцію, затребувану провідними компаніями світу.

 

Сьогодні, 04 вересня, начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко разом з директором ТОВ “Монсанто-насіння” Володимиром Оніщенком заклали символічну капсулу часу на місці будівництва нових потужностей цього підприємства.

“Понад 60 млн євро додаткових інвестицій під час війни  – це найкраще свідчення не лише міжнародної підтримки України, але й того, що великі інвестори вірять в нашу Перемогу”, — зауважив Вталій Бунечко.

«Монсанто-насіння» вже зараз є одним з найбільших насіннєвих заводів у Східній Європі, який забезпечує високопродуктивними гібридами кукурудзи не лише українських фермерів, а й аграріїв Румунії, Угорщини та Франції. А після будівництва додаткових потужностей зможе ще більше розвинути свій потенціал.

 

Розширення виробництва – це створення нових робочих місць на Житомирщині, збільшення податкових надходжень до бюджету, а також валютної виручки, що дуже важливо для української економіки в умовах війни.

 

Слід відзначити, що в умовах воєнного часу керівництво компанії зайняло дуже відповідальну позицію та продовжило виступати надійним партнером для України та Житомирщини. За два місяці після початку повномасштабного вторгнення «Монсанто-насіння» задля підтримки наших фермерів, які проводили посівну в надскладних умовах,  прийняло рішення про безкоштовне виділення їм 140 тонн насіння кукурудзи. А зараз в рамках нового інвестиційного проєкту, заклало, як невід’ємну його складову, будівництво укриттів для персоналу.

“Житомирщина була та залишатиметься регіоном з максимально сприятливими умовами для відповідального бізнесу. Дякую за роботу, сміливість та довіру”, — підкреслив Віталій Бунечко.

Версія для друку