Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Ближчим часом розробимо Національну стратегію розвитку систем водопостачання та водовідведення, – Геннадій Зубко

08 Листопада 2017 • 09:33

Кіл-сть переглядів: 320

Кожна галузь, яка сьогодні реформується, не можлива без сталого функціонування систем життєзабезпечення: тепла, води, водовідведення і енергетики. І тому нам вкрай необхідно спрямувати потужний інженерний потенціал саме в напрямок розробки Національної стратегії розвитку систем водопостачання і водовідведення.

 

 

Про це наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко у рамках стратегічної сесії водоканалів.

 

 

«Ми маємо напрацювати комплексний документ, який готові профінансувати міжнародні партнери, з огляду на визначення технічного завдання щодо напрямків, аспектів і проблематики. За пропозиціями експертів, практиків, підприємств-водоканалів, органів місцевого самоврядування ми збираємо зацікавлених людей, здатних генерувати ідеї згаданої національної стратегії», – зазначив Зубко.

 

 

За словами Зубка, в Національній стратегії, окрім маршрутної карти для органів місцевого самоврядування, також будуть напрацьовані шляхи оперативного вирішення проблем, які сьогодні є в Донецькій і Луганській областях по системам сталого водопостачання.

 

 

Він наголосив на важливості співпраці з профільним Комітетом ВРУ з питань будівництва, містобудування та ЖКГ. «Завдяки спільній роботі з народними депутатами підготовлено низку законопроектів з реформи енергоефективності. Запрошую також парламентарів і до участі у підготовці технічного завдання щодо стратегії розвитку систем водопостачання та водовідведення, яку ближчим часом спільно презентуємо», – підкреслив урядовець.

 

 

Геннадій Зубко зазначив, що на підставі технічного завдання, з Асоціацією водоканалів буде підписано Меморандум, який дасть можливість імплементувати Національну стратегію розвитку систем водопостачання та водовідведення на місцях.

Версія для друку